ВНА: Виетнамската посланичка в България се срещна с българския министър на правосъдието
преди 8 часаВиетнамската посланичка в България Нгуен Тхи Мин Нгует проведе работна среща с министъра на правосъдието Николай Найденов, на която бяха обсъдени възможностите за разширяване на правното и съдебното сътрудничество между двете държави през следващите години, предаде Виетнамската новинарска агенция (ВНА). Нгует подчерта, че традиционното приятелство между Виетнам и България е ценно и е градено в продължение на повече от 70 години, благодарение на усилията на поколения държавни ръководители и на граждани на двете страни.