Баскетболните национали заминаха за Република Северна Македония
преди 4 часаМъжкият национален отбор по баскетбол на България замина за Република Северна Македония. Българите ще изиграят контрола срещу домакините в неделя (28.06) от 19:00 часа. Преди седмица националите победиха същия противник с 97:68 в Самоков. Двубоят в Скопие е част от подготовката на българския състав за предстоящия мач срещу Норвегия на 5 юли в „Арена Ботевград“. Именно в Ботевград националите ще продължат тренировки преди срещата от предварителните квалификации за Евробаскет 2029.