Техеран: САЩ подписаха декларация за поражение!
преди 5 часаТова е декларация за поражението на Америка! Това заяви ръководителят на иранския преговорен екип Мохамад Багер Галибаф, говорейки за Меморандума за разбирателство, сключен между И...
Това е декларация за поражението на Америка! Това заяви ръководителят на иранския преговорен екип Мохамад Багер Галибаф, говорейки за Меморандума за разбирателство, сключен между И...