Полицаи от Хасково изнесоха лекция пред ученици за рисковете от наркотиците
преди 5 часаСлужители на Областната дирекция на МВР (ОДМВР) в Хасково и инспектори от Детска педагогическа стая изнесоха лекция пред ученици от Природо-математическата гимназия „Акад. Боян Петканчин“ в областния град, посветена на опасностите от употребата, държането и разпространението на наркотични вещества, съобщиха от пресцентъра на дирекцията. Срещата с осмокласниците се състоя в сградата на Районното управление в Хасково.