Навършват се две години от откриването на Националния пресклуб на БТА в Монтана
преди денНа този ден преди две години беше осветен и отвори врати Националният пресклуб на БТА в Монтана, с което Агенцията завърши мрежата си от пресклубове във всички областни градове. Освещаването се състоя по време на празника на града – Свети Дух, а водосветът беше отслужен от двама митрополити – Видинския Даниил и Неврокопския Серафим. Лентата прерязаха генералният директор на БТА Кирил Вълчев, кметът на Монтана Златко Живков, генералният директор на БНР Милен Митев и областният управител на Монтана Ивайло Антонов.