За Иран меморандумът за разбирателство е "декларация за поражението на Америка", заяви председателят на иранския парламент
преди 15 часаСпоразумението за разбирателство между Иран и САЩ, целящо прекратяване на конфликта, бе определено от иранския преговарящ Мохамад Багер Галибаф като „декларация за провал на Америка“, според информация от Франс прес. Той заяви, че меморандумът от Исламабад не е резултат на натиск, а отражение на устоичивостта и решимостта на иранската нация, благодарение на подписаното споразумение с […] Материалът За Иран меморандумът за разбирателство е "декларация за поражението на Америка", заяви председателят на иранския парламент е публикуван за пръв път на Дебати .