Община Монтана е обновила зелената система на града, премахнати са опасни дървета и крони, както и автомобили от зелени площи
преди 9 часаВ последните два месеца община Монтана обнови зелената система на града и премахна опасни дървета и клони, както и "закотвени" от месеци и години в тях автомобили, навеси, каравани и външни складове за съхранение на дърва съобщи на брифинг кметът на Монтана Златко Живков. Във всичките шест парка в Монтана са ремонтирани и доизградени поливните системи, а на места са положени нови панели. Така в момента навсякъде се напоява и въпреки високите температури в Монтана през лятото, никъде няма изсъхнали треви, като всички площи са зелени и окосени.