Японската художничка Кейко Танабе ще представи „Пътуване към дома“ в Пловдив
преди 11 часаСамостоятелна изложба на световно признатата японска художничка Кейко Танабе ще бъде открита на 25 юни в галерия „Готи“ в Пловдив, съобщават от артпространството. По думите им експозицията, озаглавена „Пътуване към дома“, ще представи 64 изящни акварелни картини. Те посочват, че творчество на авторката се отличава с изключителна чувствителност към светлината, атмосферата и поетиката на мимолетния момент.