Американските самолети ще напуснат летище „Васил Левски“ до края на юни, съобщи премиерът Румен Радев
преди 12 часаАмериканските самолети ще напуснат Летище „Васил Левски“ до края на юни. Правителството е в регулярен диалог с американската страна, съобщи премиерът Румен Радев в началото на редовното правителствено заседание. Радев подчерта, че САЩ остават наш стратегически съюзник в сигурността и ключов партньор в енергетиката, икономиката, високите технологии и изкуствения интелект. Правителството ще продължи да работи за задълбочаване на това наше партньорство, увери министър-председателят.