Министерството на образованието инициира среща с директори на детски градини и училища, в които се обучават деца и ученици от уязвими групи
преди 9 часаМинистерството на образованието и науката (МОН) инициира работна среща с директори на детски градини и училища, в които се обучават деца и ученици от уязвими групи. Ръководители на 15 образователни институции в различни населени места обсъдиха с министър Георги Вълчев, със заместник-министър Таня Панчева и с експерти по приобщаващо образование предизвикателствата в системата и възможностите за подобряване на подкрепата чрез по-добра координация между институциите.