МОНЦАМЕ: Министрите на външните работи на Монголия и Индия проведоха официални разговори
преди 8 часаМинистърът на външните работи на Монголия Батмунхийн Батцецег и индийският му колега Субрахманям Джайшанкар проведоха официални разговори в Министерството на външните работи, предаде монголската новинарска агенция МОНЦАМЕ. Двамата обсъдиха въпроси, свързани с двустранните отношения и сътрудничеството, както и регионални и международни теми от взаимен интерес. Батцецег изрази признателност за официалното посещение на Джайшанкар в Монголия и потвърди ангажимента на страната си за по-нататъшно разширяване и задълбочаване на сътрудничеството с Индия, която Монголия определя като свой духовен съсед и стратегически партньор.