Младежкият център в Монтана организира любителски турнир по тенис
преди 15 часаЛюбителски турнир по тенис за младежи на възраст от 15 до 29 години ще се проведе на 7 юли в Монтана, съобщиха от Младежкия център в града. Надпреварата ще започне в 17:00 часа на тенис корта към центъра. В турнира могат да се включат както начинаещи, така и участници с опит в спорта. Желаещите да се включат могат да направят регистрация на място в Младежкия център в Монтана. В края на май Младежкият център в Монтана отбеляза втората годишнина от създаването си.