Гражданска инициатива настоява за възстановяването на четири столични минерални бани
преди денГражданска инициатива “За възстановяване и опазване на минералните бани и извори" започна местна и национална подписка за възстановяването на Централна минерална баня - София, Минерална баня “Княжево”, Минерална баня “Овча купел” и Минерална баня “Горна баня”. Членовете на инициативата и поддръжници на идеята се събраха пред сградата на Столичната баня, където е организиран и концерт. Предвидено е два месеца да се събират подписи за местната подписка и три месеца за националната, посочи Ваня Кашлакева от инициативата.