Община Кюстендил раздаде череши и хранителни пакети на хора в нужда
преди денОбщина Кюстендил раздаде череши и хранителни пакети на хора в нужда по повод предстоящия Празник на черешата. Инициативата се провежда за трета поредна година и в нея се включват кандидатки в конкурса за девойка „Кюстендилска пролет“. Инициативата цели хората, които не могат да дойдат на площада, да усетят празника, каза пред журналисти кметът на община Кюстендил Огнян Атанасов. Освен череши от местни производители, тази година се раздават и продукти, предоставени от партньорите от Българската хранителна банка.