Районният съд във Варна наложи глоба от 511 евро на мъж, подал фалшив сигнал на тел. 112
преди 16 часаРайонният съд във Варна наложи административно наказание – глоба от 511 евро, на подател на лъжлив сигнал за тревога на телефон 112, съобщиха от съда. Мъжът е на 46 години, чуждестранен гражданин, постоянно пребиваващ у нас. Фалшивият сигнал е подаден около 3:00 ч. през нощта на 14 декември 2024 година. Малко преди това подсъдимият отишъл във варненска дискотека, но не бил допуснат от охранителите, тъй като бил пиян.