Работи се за преодоляване на риска от загуба на близо половин милиард евро по програма „Развитие на регионите“, съобщи зам.-министър Десислава Георгиева
преди денЗаместник-министърът на регионалното развитие и благоустройството Десислава Георгиева съобщи, че има риск от загуба на близо половин милиард евро по програмата „Развитие на регионите“. Тя каза това по време на пресконференция, на която министърът Иван Шишков представи екипа си и говори за пътни проблеми. Георгиева посочи, че са подготвени съответните мерки за преодоляването проблема. Заместник-министърът подчерта, че рискът не се дължи на липса на опит у българските бенефициенти, а на бавните административни процедури.