Илияна Йотова награждава двама на "Достойните българи" на "24 часа"
преди денПрезидентът Илияна Йотова ще бъде гост на утрешната церемония по награждаването на участниците в инициативата "Достойните българи" на "24 часа". Държавният глава ще награди двама българи, помогнали за събирането на средства за лечение. "24 часа" провежда кампанията "Достойните българи" от 2003 г. Чрез нея медийната ни платформа отличава хора