Има опасност за живота на мъж след катастрофата край Разград, по случая е образувано следствено дело
преди 5 часаИма опасност за живота на мъж след катастрофата край Разград тази сутрин, по случая е образувано следствено дело, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Разград. Сигналът за пътнотранспортното произшествие на главен път I-2 е получен на телефон 112 около 8:30 часа. По данни на полицията 50-годишен мъж от самуилското село Здравец, управлявайки лек автомобил „Фолксваген Туран“ с чуждестранна регистрация в посока Русе – Варна, е навлязъл в лентата за насрещно движение и е блъснал челно движещия се срещу него автомобил „Ауди 80“, управляван от 37-годишен мъж от Разград.