Отборът на област Пловдив е победител в Националното ученическо състезание "Млад спасител"
преди 5 часаОтборът на област Пловдив е победител в 22-то издание на Националното ученическо състезание "Млад спасител". За втори път Плевен е домакин за втора поредна година на на надпреварата, при която в двора на Регионалния исторически музей участваха 28 отбора от цялата страна. Втори в генералното класиране стана отборът на област Добрич, а с бронзовите медали се окичиха представителите на област Перник.