Министерството е длъжник към вас отдавна и се надявам днес да връщаме част от този дълг, каза министър Демерджиев в Пловдив
преди 5 часаНа първо място бих искал да благодаря на служителите на дирекция. Вие сте част от дирекцията в състава на Министерството на вътрешните работи, които най-често показвате този професионализъм, тази събеотдаденост, чувство за дълг, което изискваме и очакваме от служителите в министерството, така че много пъти сте били повод да се гордеем и да ви даваме за пример. На този фон ръководството на министерството е длъжник към вас отдавна през годините и се надявам днес да връщаме част от този дълг с реновирането на тази сграда, както и с техниката, която беше доставена отделно извън плана за възстановяване и устойчивост.