Фестивалът на лавандулата ще се проведе за дванадесети път в Генерал Тошево
преди 2 дниФестивалът на лавандулата ще се проведе за дванадесети път в Генерал Тошево на 27 юни с богата програма през целия ден, каза за БТА кметът на общината Валентин Димитров. По думите му посетителите ще могат да се включат в тематични работилници, детски занимания и прояви, посветени на традициите и производството на лавандула. „Очакваме много гости и хубав празник. Ще има народно пеене и танци преди обяд, детска работилница и тематични работилници и продукти, свързани с лавандулата“, посочи Димитров.