Заместник-кметът Николай Бухалов откри нова STEM зона в Професионалната гимназия по електроника и електротехника
преди 2 дниНова зона „Роботика и киберфизични системи“ има от днес Професионалната гимназия по електроника и електротехника (ПГЕЕ) в Пловдив. Тя е част от STEM центъра на училището. Лентата на новото учебно пространство прерязаха директорът на гимназията инж. Любомира Вълкова и заместник-кметът Николай Бухалов. „В новата STEM среда нашите ученици ще придобиват знания и умения, които са