Областната администрация в Разград отваря врати за граждани по повод Деня на държавния служител
преди 2 дниОбластната администрация в Разград отваря врати за граждани. Инициативата е по повод Деня на държавния служител, съобщиха от пресцентъра на администрацията. Целта е да се даде възможност на граждани, ученици и гости да се запознаят отблизо с дейността на институцията и работата на държавните служители. Посетителите ще могат да научат повече за функциите на областната администрация, за нейната роля в общественото управление и за дейностите, които изпълнява в интерес на обществото.