Бившият аржентински национал Фернандо Гаго е бил изписан от болницата след прекаран сърдечен удар
преди денТреньорът на чилийския клуб Универсидад де Чиле Фернандо Гаго е бил изписан от болницата, след като миналата седмица претърпя остър сърдечен пристъп трябваше да постъпи в лечебно заведение, съобщи официалната страница на клуба. 40-годишният треньор, назначен през март тази година, бе хоспитализиран в ранните часове на петък поради сърдечния пристъп. „Заболяването беше лекувано с ангиопластика, която възстанови кръвоснабдяването на сърцето му“, съобщи клубът, позовавайки се на доклада от болницата, в която той беше приет.