Двама юноши убиха трима съученици при стрелба в гимназия във Филипините, съобщи полицията
преди 9 часаДвама ученици откриха огън в гимназия в централната част на Филипините вчера, като убиха трима съученици и раниха най-малко 20 души, съобщи филипинската полиция, цитирана от Асошиейтед прес. Заподозрените, съответно на 14 и 15 години, бяха арестувани. Те, както и жертвите, са ученици на националната гимназия "Сан Хосе" в град Таклобан, където вчера сутринта се разигра трагедията, заяви регионалният началник на полицията - бригаден генерал Джейсън Капой.