Движението по автомагистрала „Струма“ в района на Кочериново се регулира от полицията
преди 2 часаДвижението по автомагистрала „Струма“ в района на Кочериново, където към 18:30 часа се удариха два камиона, се регулира от полицията, каза за БТА дежурният в Областно пътно управление – Кюстендил. Екипи на полицията пропускат участниците в движението през аварийната лента, но по-добре е водачите да преминават през обходния маршрут по Е79, посочи дежурният. По-рано от пресцентърът на Областната дирекция на МВР съобщиха, че в района на тунела на магистралата при Кочериново товарен автомобил, пътуващ по автомагистрала „Струма“ в посока Благоевград, е застигнал друг товарен автомобил и се е ударил в него.