Ученици от Разград, постигнали успехи в „Ученически игри 2026“, получиха плакети от кмета
преди 14 часаУченици от Разград с успехи в „Ученически игри 2026“, получиха плакети от кмета на община Разград Добрин Добрев. Той се срещна днес със състезателите на три от отборите медалисти и ги отличи за постигнатите резултати, съобщиха от общинската администрация. Младите спортисти разказаха пред кмета за пътя си до отличията. Баскетболният отбор за юноши от VIII - X клас от Профилираната природо-математическа гимназия (ППМГ) „Акад.