Министрите на външните работи на България и Индонезия обсъдиха нови възможности за задълбочаване на двустранното сътрудничество
преди денМинистърът на външните работи Велислава Петрова се срещна с Мухамад Анис Мата, заместник-министър на външните работи на Република Индонезия, като част от неговата работна обиколка в Европа. Това съобщиха на сайта на Министерството на външните работи (МВнР). Министър Петрова изтъкна, че Индонезия е важен партньор на България в Югоизточна Азия и подчерта значението на посещението за активизирането на политическия диалог и двустранното сътрудничество.