Общинският съвет в Костенец реши да удължи услугата „Топъл обяд“ до юли 2027 година
преди денОбщинският съвет в Костенец реши да удължи услугата „Топъл обяд“ до юли 2027 година, съобщиха за БТА от Общинския съвет (ОбС) след края на днешното заседание. Услугата се предлага на 80 души от общината. Голяма част от тях разчитат основно на този обяд, за да могат да се прехранват и да приемат разнообразна храна, съобщават още от ОбС. Дадено бе съгласие за подписване на Меморандум за сътрудничество между община Костенец и „Ню Вижън Солюшънс“ ООД.