МЕНА: Външният министър на Египет замина за Йордания за министерска среща на страните от Арабската лига
преди 8 часаМинистърът на външните работи, международното сътрудничество и египетските граждани в чужбина Бадр Абделати отпътува в понеделник за йорданската столица Аман, където ще участва във възобновената 165-а редовна сесия на Съвета на Лигата на арабските държави на равнище външни министри, предаде египетската новинарска агенция МЕНА. Предвижда се външният министър също така да вземе участие в консултативната среща на арабските външни министри, на която ще бъдат обсъдени редица арабски и регионални въпроси.