УАМ: ОАЕ и Южна Корея обсъдиха разширяване на сътрудничеството в енергетиката
преди 16 часаЗаместник-министърът на енергетиката и петролните въпроси на Обединените арабски емирства, Шариф Ал Олама, се срещна в Абу Даби с министъра на търговията, индустрията и енергетиката на Южна Корея, Ким Чун-куан. Двамата разгледаха възможностите за разширяване на сътрудничеството в секторите на енергетиката, ядрената енергия, възобновяемите източници, изкуствения интелект и новите технологии, съобщава новинарската агенция на ОАЕ-УАМ. […] Материалът УАМ: ОАЕ и Южна Корея обсъдиха разширяване на сътрудничеството в енергетиката е публикуван за пръв път на Дебати .