Делян Добрев от ГЕРБ подаде молба за напускане на Народното събрание
преди 12 часаДелян Добрев подаде заявление за прекратяване на правомощията му като народен представител в 52-рото Народно събрание, съобщиха от пресцентъра на ГЕРБ. Документът беше входиран в деловодството на парламента днес. Очаква се темата да бъде разгледана и гласувана от народните представители в пленарна зала през тази седмица. С оттеглянето си от парламента Добрев слага край на […] Материалът Делян Добрев от ГЕРБ подаде молба за напускане на Народното събрание е публикуван за пръв път на Дебати .