Не съм бягал от България, не се чувствам виновен, не са ме пазили политици, каза собственикът на корпорация КУБ Олег Невзоров
преди часНе съм бягал от България и не се чувствам виновен за нищо, каза пред журналисти във Варна Олег Невзоров - собственик на украинската корпорация КУБ, свързана с комплекса в местността Баба Алино. Както БТА информира, днес той бе на разпит в полицията в града, а процесуално-следствените действия са свързани с досъдебните производства, образувани заради случая „Баба Алино“. Невзоров посочи, че няма как да отговаря подробно на въпроси, докато държавните и правоохранителните органи не приключат с проверката си.