In memoriam: Сбогом, Льоди! Сбогом, приятелю
преди 8 часаПочинал е Льоди. Людмил Стоилов от Бараби блус бенд. Един от най-готините блусари, които познавам. Виждали сте го на Графа, между Славейков и Седмочисленици, точно до 6-то училище. Там свиреше в последните години. Често спирах да го слушам, понякога стоях дълго. Имах едно обещание към него, което така и не изпълних. В събота специално минах от там, но него го нямаше. Бараби блус бенд вероятно са най-истинската група, която някога е имало у нас. Тежки, тегави, ужасно некомерсиални. Родени от м