Делян Добрев от ГЕРБ подаде молба за напускане на Народното събрание
преди 10 часаДелян Добрев подаде заявление за прекратяване на правомощията му като народен представител в 52-рото Народно събрание, съобщиха от пресцентъра на ГЕРБ. Документът беше входиран в деловодството на парламента днес. Очаква се темата да бъде разгледана и гласувана от народните представители в пленарна зала през тази седмица. БТА припомня, че на 20 юни Делян Добрев обяви, че е време „да даде път на младите".