Министър Керязов награди европейските шампионки по бадминтон Габриела и Стефани Стоеви
преди 6 часаМинистърът на младежта и спорта Енчо Керязов награди с почетни плакети европейските шампионки по бадминтон Габриела и Стефани Стоеви, съобщи пресцентърът на ММС. Българските състезателки триумфираха с титлата на женския турнир на двойки на Европейското първенство в Уелва, Испания. В двубоя за златните медали сестри Стоеви победиха представителките на Турция Бенгису Ерчетин и Назлъджан Инджъ с 21:11, 21:17.