Локомотив (Пловдив) започна лятната си подготовка, новите имена за момента са само от школата
преди денЛокомотив (Пловдив) стартира лятната си подготовка, като момчетата на Душан Косич излязоха за първа тренировка днес в 11:00 часа на „Лаута”.В нея взеха участие и юношите Денис Кирашки, Мерт Салим, Радослав Палазов и Симеон Георгиев, които на този етап са единствените нови лица.„Черно-белите” ще бъдат в Пловдив до 29 юни, като след това ще заминат за лагер в Боровец.Към днешна дата са уредени 2 контроли.