На територията на област Благоевград са задържани трима младежи за притежание на наркотици, съобщиха от полицията
преди 2 дниТрима младежи са задържани на територията на област Благоевград за притежание на наркотици, съобщиха от Областната дирекция на МВР в града. Мъж на 24 години от Благоевград е задържан в обедните часове на 19 юни, петък, в района на жп гарата в града. У него е намерена и иззета около 1,1 грама суха тревиста маса, реагираща положително на канабис. За случая е уведомена Районна прокуратура – Благоевград.