Стотици ученици и родители посетиха „Парад на професиите - план-прием за осми клас“ в София
преди 17 часаВ Националния дворец на културата се състоя форумът „Парад на професиите - план-прием за осми клас“, организиран от Регионалното управление на образованието (РУО) в София-град, съвместно с Агенцията за корпоративно развитие „ОМНИ хюмън девелопмънт“. Това съобщават от РУО в София-град. Събитието събра на едно място ученици, родители, представители на столични училища и работодатели, които представиха възможностите за обучение и професионална реализация след завършване на седми клас.