Първокласници и второкласници гостуваха на кмета на Пловдив
преди 7 часаУченици от първи и втори клас на ЧОУ „Искра“ бяха на посещение при кмета на Пловдив Костадин Димитров, съобщиха от градската администрация. Малките гости бяха посрещнати лично от градоначалника, който ги запозна с работата на местната власт и устройството на града, посочват те. Той приветства децата с думите: „Винаги се радвам на срещите с деца, защото задават точните въпроси, а отговорите са искрени.