Задържаха пияни шофьори в Благоевград и Банско
преди 2 дниСлед направени проби с техническо средство, от полицейски служители на ОДМВР-Благоевград са установени двама водачи на ППС, шофиращи след употреба на алкохол: На 20.06.2026 г. около 23:50 часа по ул. „Катина и Никола Хайдукови“ в гр. Благоевград, 42-годишен мъж от града е управлявал лек автомобил „Пежо“ с наличие на 1,59 промила алкохол в издишания от него въздух. На 20.06.2026 г. около 04:15 часа по ул. „Яне Сандански“ в гр. Благоевград,... Продължава