Иран остави благодарствено съобщение в съблекалнята след равенството с Белгия на Мондиал 2026
преди 9 часаНационалният отбор на Иран остави съобщение в съблекалнята на стадион SoFi в неделя, в което благодари на Лос Анджелис за гостоприемството по време на Световното първенство по футбол и казва, че си тръгва с достойнство, след като равенството 0:0 с Белгия запази надеждите им за достигане до елиминационните фази. Лос Анджелис беше домакин на двата мача на Иран от Група G досега, като отборът пътуваше до базата си в Тихуана, Мексико, между мачовете.