Американската тенис легенда Серина Уилямс получи „уайлд кард“ и за надпреварата на сингъл на „Уимбълдън“
преди денАмериканската тенис легенда Серина Уилямс ще направи завръщане на сингъл на тазгодишния турнир от Големия шлем „Уимбълдън“, след като получи последния „уайлд кард“ в неделя. Седемкратната шампионка от Откритото първенство на Великобритания вече беше сигурна за завръщане в турнира за първи път от четири години, след като по-рано прие „уайл дкард“ за надпреварата на двойки със сестра си Винъс. Съобщението, че 44-годишната майка на две деца ще играе на сингъл, ще осигури мащабна сюжетна линия за състезанието от Големия шлем, който започва на 29 юни, пише агенция Reuters.