Арх. Любомир Георгиев: Още се мисли дали да има паркинг в Борисовата градина
преди 2 дниЩе премислим всеки елемент дали да има паркинг в Борисовата градина или не. Бившият стадион "Юнак" в момента е дупка, предвижда се да се преизгради стадион. Това също ще обсъдим на експертния съвет, каза по Нова телевизия арх. Любомир Георгиев, заместник-кмет на София. Той коментира бъдещето на обектите в Борисовата градина