Президентът на БФЛА Георги Павлов: "Вярваме в българските атлети, ще продължим да инвестираме в тях"
преди денПрезидентът на Българска федерация лека атлетика Георги Павлов заяви, че е доволен от представянето на родните състезатели на Балканското първенство в гръцкия град Волос. "Изключително съм доволен от представянето на българския национален отбор на Балканския шампионат по лека атлетика във Волос. България завърши участието си с шест медала - една титла и пет бронзови медала. Това е сериозен успех, зад който стоят много труд, постоянство, характер и отдаденост", заяви Павлов.