Магистрите от програма „Дигитални изкуства“ на Националната художествена академия ще представят 24-часов пърформанс
преди 2 дниСтудентите от магистърската програма „Дигитални изкуства“ на Националната художествена академия (НХА) ще представят 24-часов пърформанс в столичната галерия Automatic. Той ще започне на 22 юни в 12:00 ч., съобщават от Академията. Експозицията е част от проекта „Изложби на дипломираните от НХА – Випуск 2026“, в рамките на който висшето училище представя общо 21 експозиции на завършващи бакалаври и магистри.