В село Бистра втори ден на протест с плакат "Спасете ни от кучетата"
преди 2 дни"Спасете ни от кучетата" . Това гласи единият от плакатите, който издигнаха жителите на търговищкото село Бистра, които втори ден протестират срещу отглеждането на много кучета в населеното място. Хора излязоха в центъра на селото с още послания: „За сигурността и здравето на децата ни", „Къде е нашият глас". Те скандираха „Кучетата вън